Mgr. Michaela PRAJEROVÁ

*1981

tel: 604 528 657

e-mail: michaela.prajerova(zavináč)gmail.com

 

Psycholožka, Kariérní poradce, Kouč

 Vystudovala jsem jednooborovou Psychologii na Univerzitě Karlově v Praze (2006), na University of Queensland v Austrálii a Simon Fraser University v Kanadě.

 Absolvovala jsem výcvik v existenciálním koučování pod vedením autora existenciální analýzy a existenciálního koučování Alfrieda Langleho (2017 – 2019) a prošla jsem výcvikem psychologického koučování (2007). V Ashridge Business School ve Velké Británii jsem absolvovala European Management Development Program (2011). Jsem certifikovaným uživatelem řady psychodiagnostických metod a své odborné vzdělání neustále doplňuji (Kurzy: Krizová intervence, Syndrom vyhoření z existenciálního pohledu a další).

Profesně jsem působila jako konzultant a psycholog, řadu let ve velkých nadnárodních společnostech jako manažerka pro nábor, vzdělávání, talent management a psychologické testování (v Čechách a ve Velké Británii) a nyní jako HR manažerka.

Jsem vdaná a mám 2 děti.

Nabízím psychologické poradenství, zejména v pracovním kontextu, kariérní poradenství a koučování. Ve svém přístupu vycházím z kombinace poznatků psychologie a existenciálního přístupu a mnohaleté vlastní zkušenosti v pracovním kontextu.

V poradenském rozhovoru či koučování pomáhám klientovi objevovat a naplňovat vlastní autentickou cestu tak, aby mohl kvalitně a úspěšně prožívat svůj život.

 

Cena konzultací

Individuální poradenství/konzultace (55 min): 1000 Kč

Zrušení nebo žádost o přesun termínu mi prosím dejte vědět minimálně dva pracovní dny předem. V opačném případě účtuji poloviny částky za neuskutečněnou konzultaci, jako náhradu vzniklých nákladů, a protože váš termín již nestihnu obsadit jiným klientem.

Na počtu a frekvenci poradenství se domluvíme podle vašich aktuálních potřeb. Setkání může mít podobu jednorázové konzultace, či dlouhodobější spolupráce. V kariérním poradenství/koučingu bývá typicky spolupráce intenzivnější po kratší časový úsek (tj. např. 4 konzultace v rámci 1-2 měsíců).

Zaručení absolutní diskrétnosti je z mé strany samozřejmostí. Neváhejte se na mě obrátit telefonicky nebo emailem, kontaky výše.